In-state Track Meets this week are scheduled to take place at Sheridan, Cheyenne East, Cheyenne Central, Green River, Riverton, Star Valley, Worland, Douglas, Lovell, Pine Bluffs, Upton and Kaycee.

Gary Benson Border War at Sheridan - April 18:

Teams Participating: Sheridan, Campbell County, Kelly Walsh, Natrona, Cody

 

Riverton Twilight - April 18:

Teams Participating: Riverton, Lander, Worland, Shoshoni, Wyoming Indian, Big Piney, Ten Sleep, St. Stephens, Western Heritage

 

Laramie County Throwers Invitational at Cheyenne East - April 19:

Teams Participating: Cheyenne East, Cheyenne Central, Cheyenne South, Pine Bluffs

 

Dave Draney Invitational at Star Valley - April 20:

Teams Participating: Star Valley, Jackson, Pinedale, Mountain View, Lyman, Kemmerer, Cokeville, Farson-Eden

 

Worland Triangular - April 20:

Teams Participating: Worland, Thermopolis, Ten Sleep

 

Green River Invitational - April 21:

Teams Participating: Green River, Rock Springs, Evanston, Lander, Pinedale, Lyman, Big Piney, Kemmerer, H.E.M., Farson-Eden, Encampment

 

Douglas Invitational - April 21: CANCELLED!

Teams Participating: Douglas, Laramie, Wheatland, Buffalo, Lusk, Glenrock, Saratoga

 

Pine Bluffs Invitational - April 21: CANCELLED!

Teams Participating: Pine Bluffs, Burns

 

Kaycee Invitational - April 21: CANCELLED!

Teams Participating: Kaycee, Arvada-Clearmont, Normative Services, Midwest, Rock River, H.E.M., Ten Sleep, Chugwater, Glendo

 

Frostbite Invitational at Dubois - April 21:

Teams Participating: Dubois, Shoshoni, Wyoming Indian, Wind River, Western Heritage

 

Scottsbluff, NE Twilight - April 21:

Wyoming Teams Participating: Torrington, Southeast, Lingle-Ft. Laramie

 

Custer, SD Invitational - April 21:

Wyoming Teams Participating: Newcastle, Upton

 

Cheyenne Central Invitational - April 22: CANCELLED!

Teams Participating: Cheyenne Central, Cheyenne East, Cheyenne South, Kelly Walsh

 

Dan Hansen Invitational at Sheridan - April 22:

Teams Participating: Sheridan, Kelly Walsh, Buffalo, Cody, Big Horn, Tongue River, Normative Services, Kaycee

 

Roy Peck Invitational at Riverton - April 22:

Teams Participating: Riverton, Natrona, Thermopolis, Lander, Shoshoni, Wyoming Indian, Wind River, St. Stephens, Dubois, Saratoga

 

Lovell Invitational - April 22:

Teams Participating: Lovell, Powell, Rocky Mountain, Greybull, Riverside, Burlington, Ten Sleep, Meeteetse

 

Upton Invitational - April 22:

Teams Participating: Upton, Newcastle, Glenrock, Moorcroft, Sundance, Lusk, Arvada-Clearmont, Hulett

 

Poudre Invitational at Ft. Collins, CO - April 22:

Wyoming Teams Participating: Laramie

 

Sky View Invitational at Smithfield, UT - April 22:

Wyoming Teams Participating: Jackson, Cokeville

 

Morgan, UT Invitational - April 22:

Wyoming Teams Participating: Green River, Mountain View